Ali Çetinkaya İ.Ö.O 7-B Sınıfı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap<b>Oyunlar</b>Resim Galerisi

ÖNEMLİ DUYURU MUTLAKA HERKES (EYLUL,GAYE) BAKSIN! :)

4 posters
YazarMesaj
Doğuş
Yönetici
Yönetici
Doğuş

ÖNEMLİ DUYURU MUTLAKA HERKES (EYLUL,GAYE) BAKSIN! :) Empty
MesajKonu: ÖNEMLİ DUYURU MUTLAKA HERKES (EYLUL,GAYE) BAKSIN! :)   ÖNEMLİ DUYURU MUTLAKA HERKES (EYLUL,GAYE) BAKSIN! :) Icon_minitimePtsi Eyl. 03, 2007 8:09 am

Deprosyondayım Sims 2 CDlerini bulamadım Bana Sims2,Nighlife,OFB,Universty,Pet,Family Fun,Seasons, paketlerini vericek sahıs ??

Tamam tamam kızmayın sizde olanlarda olur Smile
Eylül sende vardır SİMS 2 bak bana cdlerini verirsen sana en son yaptığım lux sarayı gönderirim Wink

NOLUUUUUUUUUUUUR!

YOKSA OKULA DİİL DELİLER HATANESİNE GİTMEK ZORUNDA KALICAM (SEVİNME YAA KUZENİMDEN ALIRIM 2. SIRAYI BIRAKMICAM SANAA geek )
https://ack7b.yetkin-forum.com
7B_su
Global Moderator
Global Moderator
7B_su

MesajKonu: Geri: ÖNEMLİ DUYURU MUTLAKA HERKES (EYLUL,GAYE) BAKSIN! :)   ÖNEMLİ DUYURU MUTLAKA HERKES (EYLUL,GAYE) BAKSIN! :) Icon_minitimePtsi Eyl. 03, 2007 10:10 am

Hatırlatırım ki bende ek paket yok ..Ayrıca ablam benim bilgisayardan sims2yi silmiiişşşş!!!!Sad Sad Zaten ben sims2yi gayenin cdden yüklemiştim..Benim cd kaybolduğu için..Sims2 cdsi bana da lazım yaaaaa ama mümkünse ev yapılan ve orijinal olsun:D .Ve de ev,eşya,kıyafet saç v.b oyuna gelebilsiiiinnnn!!

En son tarafından Ptsi Eyl. 03, 2007 10:12 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
7B_su
Global Moderator
Global Moderator
7B_su

MesajKonu: Geri: ÖNEMLİ DUYURU MUTLAKA HERKES (EYLUL,GAYE) BAKSIN! :)   ÖNEMLİ DUYURU MUTLAKA HERKES (EYLUL,GAYE) BAKSIN! :) Icon_minitimePtsi Eyl. 03, 2007 10:11 am

Ne biliyosun belki ikinci sırayı biz kapıcazVery Happy
bnygvn13
7-B Fun!
7-B Fun!
bnygvn13

MesajKonu: Geri: ÖNEMLİ DUYURU MUTLAKA HERKES (EYLUL,GAYE) BAKSIN! :)   ÖNEMLİ DUYURU MUTLAKA HERKES (EYLUL,GAYE) BAKSIN! :) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2007 11:47 am

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Gaye
Global Moderator
Global Moderator
Gaye

MesajKonu: Geri: ÖNEMLİ DUYURU MUTLAKA HERKES (EYLUL,GAYE) BAKSIN! :)   ÖNEMLİ DUYURU MUTLAKA HERKES (EYLUL,GAYE) BAKSIN! :) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2007 10:00 pm

Evettt Wink Wink
7B_su
Global Moderator
Global Moderator
7B_su

MesajKonu: Geri: ÖNEMLİ DUYURU MUTLAKA HERKES (EYLUL,GAYE) BAKSIN! :)   ÖNEMLİ DUYURU MUTLAKA HERKES (EYLUL,GAYE) BAKSIN! :) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 19, 2007 12:27 pm

biz kaptık 2. sırayıking
Doğuş
Yönetici
Yönetici
Doğuş

MesajKonu: Geri: ÖNEMLİ DUYURU MUTLAKA HERKES (EYLUL,GAYE) BAKSIN! :)   ÖNEMLİ DUYURU MUTLAKA HERKES (EYLUL,GAYE) BAKSIN! :) Icon_minitimePerş. Eyl. 20, 2007 9:36 pm

BENDE KAPTIM HATİCENİN SIRAYI!
https://ack7b.yetkin-forum.com

ÖNEMLİ DUYURU MUTLAKA HERKES (EYLUL,GAYE) BAKSIN! :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DUYURU
» Duyuru..